logo MGCK

Wiosna tuż, tuż… zbliżająca się wielkimi krokami zawita już wkrótce do Centrum Kultury w Słomnikach, które dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowało na najbliższe tygodnie kilka ciekawych weekendowych, kulturalnych wydarzeń.

W najbliższą sobotę, punktualnie o godzinie 16.00, MGCK zaprasza w swoje progi najmłodszych pod opieką rodziców, na przedstawienie teatralne w ramach akcji „W 4 świata strony”. Razem z Panem Maluśkiewiczem oraz aktorami z O!Teatr wybierzecie się w wielką wyprawę dookoła świata!

Tydzień później w naszym Centrum Kultury rusza kolejna akcja Warsztatownia – tym razem w edycji wiosennej. 25, 26 i 27 marca MGCK zaprosi do wspólnych artystycznych, wyzwań najmłodszych z rodzicami, dzieci szkolne i dorosłych. Więcej informacji znajdziecie na plakatach – zapisy już ruszyły!

W sobotę 2 kwietnia w na arcyciekawą wycieczkę na warsztaty architektoniczne do Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana animatorzy MGCK zabiorą dzieci w ramach: Kultura z bliska. Dzień później nasze Centrum Kultury – w ramach akcji „W 4 świata strony” – odwiedzi ponownie pan Krystian Truchalski. Tym razem usłyszymy baśnie rodem z Australii i zagramy na wyjątkowych, tradycyjnych instrumentach. W sobotę 9 kwietnia na Wielkanocne jajeczko, czyli plenerowe poszukiwania wielkanocnych jajeczek i wielkanocne warsztaty, zaprosimy do Centrum Kultury dzieci szkolne z terenu naszej gminy.

Zapisy na kwietniowe wydarzenia, wycieczkę i warsztaty ruszą pod koniec marca – więcej informacji już wkrótce na stronie internetowej MGCK: www.mgckslomniki.pl oraz koncie fb: www.facebook.com/CentrumKulturywSlomnikach

Plakaty są w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Warsztatownia_marzec25.jpg)Warsztatownia_marzec25.jpg[ ]466 kB2022-03-17 17:32
Pobierz plik (wielka wyprawa_plakatFb.jpg)wielka wyprawa_plakatFb.jpg[ ]421 kB2022-03-17 17:32