Wspólne posiedzenie wszystkich stałych Komisji Rady Miejskiej w Słomnikach, odbędzie się w dniu 29 listopada 2020r. o godz. 15.00. Ze względu na sytuację związaną z epidemią wirusa COVID-19 posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym.

W dniu 2 grudnia 2021 roku o godz. 14.00 odbędzie się XXXIII zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Słomnikach. Ze względu na sytuację związaną z epidemią wirusa COVID-19 sesja odbędzie się w trybie zdalnym i będzie transmitowana na portalu YouTube. Wyniki jawnych głosowań radnych będzie można na bieżąco oglądać na stronie: http://slomniki.rada24.pl/

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy:

Zgodnie z Zarządzeniem  Nr  130/2021 Burmistrza Gminy Słomniki z dnia 25 październik 2021 r. w sprawie przygotowania oraz przeprowadzenia ćwiczeń ewakuacyjnych z obiektu użyteczności publicznej – z budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Kacice, informujemy, że w dniu 16 listopada 2021r. od godziny 10.00 do 12.00 w Szkole Podstawowej w Kacicach zostaną przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacyjne z zakresu zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej. Celem zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drodze powiatowej nr 2142K prowadzącej do Szkoły Podstawowej w miejscowości Kacice zostanie spowolniony ruch drogowy na czas przeprowadzenia ćwiczenia, a w razie konieczności czasowo wstrzymany.

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo,

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie realizuje edukacyjny Program onkologiczny pn: „Prozdrowotne oddziaływania edukacyjne na rzecz zmniejszania umieralności na nowotwory w Małopolsce”.

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych do wyjaśnienia sytuacji związanych z wykorzystaniem naszych danych do celów przestępczych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Złap za STER!” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Urząd Miejski informuje, że stanowisko obsługi spraw związanych z dowodami osobistymi dnia 5 listopada 2021r. będzie czynne wyłącznie do godziny 12.00. Jest to spowodowane koniecznością wdrożenia rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie e-dowodu 2.0 zawierającego odciski palców od 7 listopada 2021 r.  Za utrudnienia przepraszamy.

Informuje się, że w dniu 27.10.2021 r. w Urzędzie Miejskim w Słomnikach został przeprowadzony przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż kompleksu działek ewidencyjnych oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków jako działki: nr 632/8
poł. w Słomnikach obj. księgą wieczystą: KR1S/00001834/9 oraz nr 1477/8
poł. w Słomnikach obj. księgą wieczystą: KR1S/00012826/0.

Podkategorie