rowerzyści jadący drogą wśród pól

Od 1 czerwca rozpoczynamy akcję Rowerem po gminie Słomniki, Wstań z kanapy, czas na rower! Zwiedzaj zakątki naszej gminy, zbieraj pieczątki i zgarniaj nagrody. Akcja trwa do 30 czerwca.

Zapraszamy do udziału w akcji z nagrodami "Rowerem po gminie Słomniki, Wstań z kanapy, czas na rower!". Zwiedzaj zakątki naszej gminy, zbieraj pieczątki i zgarniaj nagrody".

Aby do niego przystąpić, wystarczy wydrukować mapkę gminy z zaznaczonymi miejscami do odwiedzenia - miejscami rekreacji, miejscami historycznymi i obiektami, które zmieniły się dzięki pozyskaniu przez Gminę Słomniki środków zewnętrznych. Strona poświęcona wydarzeniu - TUTAJ.

Podczas wyprawy rowerem czy innym jednośladem,  a także uprawiając nordic walking, należy odwiedzić obiekty, które są zaznaczone na mapce i zebrać co najmniej 6 symboli. Na skateparku i przy stawie w Januszowicach u administratorów obiektu można zdobyć pieczątkę lub przerysować symbol tam widniejący.

Dzięki temu można wygrać atrakcyjne nagrody:

  • za 6 symboli nagroda gwarantowana w postaci zestawu książek i gadżetów,
  • za 10 symboli, dla pierwszych 20 uczestników, zapewniona nagroda specjalna: bezprzewodowy solarny powerbank  oraz zestaw gadżetów, dla pozostałych osób, które zbiorą co najmniej 10 symboli - zestaw książek i gadżetów.

Nagrody do wyczerpania zapasów. Śledź relacje z wydarzenia na naszym nowym profilu 

Partnerem akcji oraz sponsorem części nagród jest Powiat Krakowski.

Patronat medialny: Głos Słomnik