grafika nazwa Rowerem po gminie Słomniki

Rowerem po gminie Słomniki, Wstań z kanapy, czas na rower! Zwiedzaj zakątki naszej gminy, zbieraj pieczątki i zgarniaj nagrody. Akcja trwa od 1 czerwca do 30 czerwca.

Zasady akcji:

1. W dniach 1-30 czerwca odwiedzaj na jednośladzie obiekty, których wykaz znajdziesz na MAPIE. Zbierz co najmniej 6 pieczątek, które umiejscowione są w miejscach z naszego szlaku.

2.  Mapki w wersji papierowej do pobrania na parterze Urzędu Miejskiego, w budynku MGCK w Słomnikach, administratora skateparku przy ul. 3 Maja oraz u administratora na kąpielisku w Januszowicach oraz w załącznikach poniżej.

3. Przekaż nam mapkę z zaznaczonymi symbolami i/lub pieczątkami w wypełnionym formularzem i zgodami RODO "Wyrażam zgodę" na adres Urzędu Miejskiego w Słomnikach, ul. T. Kościuszki 64, 32-090 Słomniki z dopiskiem „Rowerem po gminie Słomniki” lub do administratora skateparku i kąpieliska w Januszowicach.

4. Prześlij nam co najmniej jedno zdjęcie z trasy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Po informacji telefonicznej lub e-mailowej od nas - odbierz nagrodę!

Na skateparku i przy stawie w Januszowicach u administratorów obiektu można zdobyć pieczątkę lub przerysować symbol tam widniejący.

NAGRODY

  • za 6 symboli nagroda gwarantowana w postaci zestawu książek i gadżetów,
  • za 10symboli, dla pierwszych 20 uczestników, zapewniona nagroda specjalna: bezprzewodowy solarny power bank  oraz zestaw gadżetów, dla pozostałych osób, które zbiorą co najmniej 10 pieczątek - zestaw książek i gadżetów.

Partnerem akcji i sponsorem części nagród jest Powiat Krakowski

Udanej zabawy!

Sprawdź Regulamin Akcji

Formularz zgłoszeniowy i MAPA

Zgoda RODO do wypełnienia