Logo Kół Gospodyń Wiejksich serce z ornamentami

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w czwartek tj. 20 stycznia 2022 r. o godz. 14:00 w Centrum Kultury w Sułoszowej. Sułoszowa ul. Szkolna 5, 32-045 Sułoszowa.  Szkolenie zostanie wspólnie zorganizowane z przedstawicielami MODR Karniowice, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Szkolenie jest kierowane do rolników a także przedstawicieli organizacji pozarządowych (tj. OSP, KGW, Kluby Seniora). W przypadku organizacji pozarządowych - na szkoleniu reprezentacje max. 2 osobowe.

Tematem przewodnim szkolenia - będzie temat tradycji ludowych, programów i konkursów dla rolników, organizacji pozarządowych realizowanych przez współorganizatorów szkolenia.

Pytania do szkolenia  i zgłoszenia udziału proszę kierować na poniższe dane:

Maciej Okrajni - Doradca PZDR Kraków

tel: 501 136 378

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twórczość ludowa – obrzędy dożynkowe, kultura ludowa, konkursy, programy realizowane w MODR Karniowice dla Kół Gospodyń Wiejskich i rolników.

Zapraszamy organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, jak i grupy inicjatywne składające się z osób fizycznych na spotkanie animacyjne pod hasłem „Od pomysłu do biznesu!” w ramach projektu MOWES2 - Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej-Krakowski Obszar Metropolitarny 

W programie m.in.:

Informacje o projekcie MOWES2-KOM.

Gdzie szukać informacji o źródłach dofinansowania?

Jakie narzędzia mogą być przydatne przy opracowywaniu pomysłu przedsięwzięcia?

A także:

Możliwości rozwoju zawodowego i skorzystania z dofinansowania do szkoleń w ramach projektów realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie:  Kierunek Kariera, kierunek Kariera Zawodowa,  ŁapSkila, Nowy Start w Małopolsce oraz Wróć z Powerem

Zapraszają:

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej