kosz na śmieci

Miejsc rekreacji w naszej gminie przybywa, a co za tym idzie terenów spacerowych także dla właścicieli czworonogów. W trosce o czystość naszego miasta Gmina Słomniki ustawiła kosze na psie odchody w miejscach, gdzie najczęściej spacerują właściciele ze swoimi psami. Zachęcamy do korzystania z nich w trosce o czystość przestrzeni publicznej.

Pojemniki na psie odchody to specjalny rodzaj koszy ulicznych lub parkowych przystosowany do potrzeb właścicieli psów, którzy w czasie spacerów korzystają z obszarów zieleni miejskiej.  Kosze zostały zamontowane w Słomnikach:  

ul. św. Jana Pawła II przy ścieżce rowerowej

pod halą sportową

promenada ul. Kolejowa-ul. Okrzei

skatepark przy ul. 3 Maja

Rynek

Strefa rekreacji w Januszowicach

park nad Młynówką

park przy ul. Wolności 4

plac zabaw przy ul. Wolności 4

Zachęcamy do korzystania z pojemników w trosce o czystość przestrzeni publicznej!

 

  • promenada ul. Okrzei-ul. Kolejowa
  • Rynek
  • park nad Młynówką
  • skatepark ul 3 Maja
  • plac zabaw ul. Wolności 4
  • park ul. Wolności 4
  • ul. Jana Pawła II ścieżka rowerowa
  • ul. Jana Pawła II ścieżka rowerowa
  • strefa rekreacji w Januszowocach
  • strefa rekreacji w Januszowocach