A A A
Spotkanie w sprawie gazyfikacji

W Gazowni Kraków Nowa Huta trwa weryfikacja wniosków o określenia warunków przyłącza z terenu Gminy Słomniki.

Jak informuje Gazownia decyzje o określenie warunków przyłącza są wydawane INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO MIESZKAŃCA, który złożył wniosek.  Osoba, która złożyła taki wniosek osobiście w Gazowni jak i za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Słomnikach otrzyma decyzję do rąk własnych. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na pismo z decyzją z Gazowni. Obecnie trwa analiza wniosków w siedzibie Gazowni Kraków Nowa Huta, oś. II Pułku Lotniczego 1, 31-867 Kraków.  

Ci z Państwa, którzy nie złożyli jeszcze wniosku, mogą go pobrać z naszej strony i wysłać na adres „Gazownia Kraków Nowa Huta, ul. II Pułku Lotniczego 1, 31-867 Kraków” oraz w Urzędzie Miejskim w Słomnikach w pok. 34 na II piętrze.

Więcej informacji w siedzibie Gazowni w Nowej Hucie tel. 12 628 16 00  na stronie – tutaj oraz w Urzędzie Miejskim w Słomnikach, pokój 34, II piętro, tel. 123881102, wew. 134.

Przypomnijmy: w grudniu i styczniu w Gminie Słomniki we współpracy z sołtysami zebrano ponad 570 wniosków o kreślenie warunków przyłącza, które zostały przekazane Gazowni w Nowej Hucie. Celem akcji koordynowanej przez Urząd Miejski w Słomnikach było wspieranie projektu dalszej gazyfikacji naszej gminy. Więcej o akcji – tutaj