Drukuj
Profil zaufany

W Urzędzie Miejskim w Słomnikach na dzienniku podawczym działa BEZPŁATNY punkt potwierdzający profil zaufany. Profil zaufany jest potrzebny do elektronicznego podpisywania spraw załatwianych drogą  ePUAP.

PLATFORMA ePUAP to elektroniczna platforma usług administracji publicznej. Dzięki niej można bezpiecznie załatwić wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu. Aby móc korzystać z tej formy kontaktu z urzędem, trzeba posiadać podpis elektroniczny na profilu zaufanym.

PROFIL ZAUFANY to bezpłatne narzędzie do potwierdzania tożsamości przy załatwianiu usług administracyjnych przez internet. Posiadając profil zaufany, bez wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, można zrealizować wiele spraw urzędowych. Pisma podpisane bezpłatnym profilem zaufanym i wysłane na elektroniczną skrzynkę podawczą urzędu, mają taką samą ważność jak dokumenty złożone do urzędu w postaci papierowej.

Jak założyć profil zaufany?

Schemat potwierdzenia profilu zaufanego

Co załatwisz drogą elektroniczną w Urzędzie Miejskim w Słomnikach?

W Urzędzie Miejskim w Słomnikach załatwisz drogą elektroniczną następujące sprawy:

W innych instytucjach m.in.:

Więcej szczegółów – tutaj.

Załatw sprawę urzędową poprzez  ePUAP – tutaj.

Punkt potwierdzający profil zaufany powstał w ramach projektu: "Rozwój nowoczesnej e- administracji w Gminie Słomniki - poprawa jakości działania i obsługi mieszkańców" dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Logotypy RPO

Odsłony: 1087