A A A
Herb Gminy

Burmistrz Gminy Słomniki ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomości położone w Słomnikach.

Herb gminy

Burmistrz Gminy Słomniki informuje, że dnia 29.05.2018 r. w Urzędzie Miejskim w Słomnikach, ul. Tadeusza Kościuszki 64 (tablica ogłoszeń I piętro) został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego

Sztafeta Niepodległości

Żołnierze i pracownicy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej wezmą udział w sztafecie niepodległości wzdłuż królowej polskich rzek. W biegu organizowanym dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości wystartują dwa zespoły, które po pokonaniu trasy od źródeł oraz od ujścia Wisły spotkają się w Warszawie.

Herb gminy

Burmistrz Gminy Słomniki informuje, że w Urzędzie Miejskim w Słomnikach, ul. Tadeusza Kościuszki 64 (tablica ogłoszeń I piętro) został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy:

Syrena

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2018r. o godz. 17. 00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy emitowany przez syreny jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Słomniki.